Je recept vystavený v elektronické podobě s unikátním identifikátorem, který je lékařem uložen v Centrálním uložišti Elektronických Receptů (CÚER) Státního úřadu pro kontrolu léčiv (SUKL).

CÚeR a jeho provoz podléhající přísným bezpečnostním pravidlům a je vyloučeno, aby tato data byla jakkoli zneužita či odcizena.

Co je potřeba


1. Podpisový certifikát od ICA,PostSignum nebo eIdentity(podpisový certifikát od KB není podporován). Více naleznete na stránkách SukLu

2. Žádost o zřízení přístupu do centrálního uložiště elektronických receptů SuKLu Konkrétní formuláře přístupu do Centrálního úložiště SúKLu: (Lékař a provozovatel zdr. zařízení , Lékař, Stomatolog a provozovatel zdr. zařízení, Stomatolog, Lékarník).

3. Instalace nadstavby programu Dr.Help, odesílání eReceptu do centrálního uložiště

 
   
S vyplnění žádosti, podpisového certifikátu a registrací v SuKLu Vám rád pomůže náš servis. Volejte 604222593, 604222592
 

Nemějte obavy z Elektronické Evidence Tržeb!  

Podle legislativy o Elektronické Evidenci Tržeb se od 1.3.2018 budou muset zapojit i lékaři. Ale nemějte obavy! V našem programu Dr.HELP nebudete muset udělat jediný klik navíc při vystavování účtenky. Ta se automaticky odešle na Finanční úřad před jejím tiskem. Uživatelé programu Dr.HELP budou mít včas k dispozici aktualizaci programu řešící EET.